گزارش تصویری/
کاروان هیوندای برای نمایشگاه "سما"
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۴
 
نمایشگاه بین المللی اتومبیل "سما (SEMA)"، مکانی اختصاصی برای خودروهای اسپرت و خشن است که از سال ۱۹۶۳ میلادی، همه ساله در لاس وگاس آمریکا برگزار شده و شرکت‌های تولیدی و تیونرهای مطرح صنعت خودروسازی محصولات خود را در این نمایشگاه به نمایش می‌گذارند.
کاروان هیوندای برای نمایشگاه "سما"
به گزارش گروه اقتصادبین الملل " رویکرد "، کمپانی خودروسازی هیوندای هم دو سه سالی می‌شود با تقویت محصولات اساسی خود، مجوز ورود به این نمایشگاه را دریافت می‌کند و اخیرا هم دو مدل هیوندای ولوستر و سانتافه را معرفی کرده است، حال با نزدیک شدن به زمان برگزاری نمایشگاه بین المللی سما، این خودروساز تصاویری تکمیلی و واقعی از محصولات خود ارائه کرده است که در گالری تصاویر می‌توانید شاهد آنان باشید.

صحبتی هم در مورد محصولات این خودروساز برای نمایشگاه سما داشته باشیم، اول از همه باید گفت که برای تولید نیروی عظیم ۱۰۴۰ اسب بخاری در شاسی بلند سانتافه، هیوندای از پیشرانه ای شش سیلندر ۳.۸ لیتری استفاده کرده که آرایش های متفاوت توربوشارژرهای آن باعث شده حداکثر نیرویی ۲.۷ بار برای انتقال هوا به داخل سیلندرها ایجاد شود. از طرفی دیگر هم برای تولید و تحمل این نیروی بزرگ، نصب کانکتورهای منحصر به فرد اسکارت، پیستون های جدید تقویت شده، میله های اتصال قوی تر، بروزرسانی واحد پردازشگر (ECU) و... در دستور کار قرار گرفته است.


دیگر خودروی هیوندای برای نمایشگاه سما هم از نوع ولوستر، ولی با قدرت موتور ۸۴۵ اسب بخار است که حالا با لقب " Gurnade" در انتهای نام خود شناخته می‌شود. قدرت موتور هم طبق گفته‌ها، از یک موتور چهار سیلندر به شدت تقویت شده تامین می‌شود که برای آن اینترکولرهای جدید، سیستم اگزوز اسپرت، قطعات اضافی موتور و در نهایت یکسری بروزرسانی‌ها برای ECU موتور در نظر گرفته شده است تا مقدار قدرت تولیدی این موتور را به حداکثر ۸۴۵ اسب بخار برساند.
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 84265
 


 
قیمت ارز
قیمت خودرو
قیمت طلا