جهانگیری:
دولت طرح‌های اقتصاد مقاومتی را مطابق برنامه پیش‌برده است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۵۳
 
اسحاق جهانگیری در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با اشاره به عملکرد خوب دستگاه‌های دولتی در پیشبرد طرح‌های اولویت‌دار سال ۱۳۹۵ در راستای اقتصاد مقاومتی، گفت: خوشبختانه دستگاه‌های اجرایی مطابق برنامه زمانبندی اجرای طرح‌ها را دنبال کرده‌اند و عقب‌ماندگی زمانی نسبت به برنامه‌ها وجود ندارد.
دولت طرح‌های اقتصاد مقاومتی را مطابق برنامه پیش‌برده است
 به گزارش گروه سیاست " رویکرد معاون اول رئیس جمهوری افزود: گزارش‌های ارائه شده نشان می‌دهد که برخی طرح‌ها و برنامه‌ها که اجرای آن نیازمند مشارکت چند دستگاه اجرایی بوده نیز مطابق برنامه‌ها پیش رفته است و باید این روند با جدیت ادامه یابد.

وی با بیان اینکه نظام بانکی و وزیران جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت موضوع ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی کوچک و متوسط را بخوبی پیگیری کرده‌اند، از سازمان‌های امور مالیاتی و تأمین اجتماعی به خاطر همراهی در این زمینه قدردانی کرد.

جهانگیری با تأکید بر اهمیت موضوع صادرات غیر نفتی، گزارش وزنی و ارزشی میزان صادرات کشور در شش ماه نخست سال‌جاری را مثبت ارزیابی و خاطرنشان کرد: باید تلاش برای تحقق هدفگذاری صورت گرفته به منظور دستیابی به رشد صادرات ۱۰ میلیارد دلاری ادامه پیدا کند و موانع پیش روی فعالان اقتصادی و صادرکنندگان برطرف شود.

معاون اول رئیس جمهوری تصریح کرد: بر اساس بسته حمایتی دولت در خصوص صادرکنندگان لازم است وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان برنامه و بودجه کشور منابع پیش‌بینی شده در این بسته را برای تشویق صادر‌کنندگان تأمین کنند.

جهانگیری از تمام مدیران دستگاه‌های اجرایی خواست بدون توجه به حاشیه سازی‌ها و اخلال‌هایی که انجام می‌شود در جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی تلاش کنند تا در نیمه دوم سال نیز روند مثبت کارها با قوت بیشتر ادامه یابد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 84321
 


 
قیمت ارز
قیمت خودرو
قیمت طلا