زورگیر محدوده شمالشرق پایتخت دستگیر شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۱
 
رییس کلانتری ۱۳۶ فرجام تهران گفت: سارقی که در محدوده شمال شرق پایتخت با زورگیری اقدام به ربودن تلفن های همراه شهروندان می کرد، شناسایی و دستگیر شد.
زورگیر محدوده شمالشرق پایتخت دستگیر شد
به گزارش " رویکرد " سرگرد پرویزی،افزود:چندی پیش یکی از شهروندان به مأموران کلانتری ۱۳۶ فرجام که در حال گشت‌زنی در محدوده میدان الغدیر بودند مراجعه و مدعی شد که دقایقی قبل یک سارق زورگیر تلفن همراهش را ربوده و متواری شده است.
وی با بیان اینکه احتمال حضور سارق در محل همچنان وجود داشت، گفت: براین اساس ماموران مشخصات ظاهری وی را به دست آورده و از طریق بی‌سیم آن را به اطلاع دیگر واحدهای گشتی نیز رساندند و گشت‌زنی در اطراف این محله آغاز شد.
رییس کلانتری ۱۳۶ فرجام با بیان اینکه سرانجام این سارق شناسایی شد، گفت: متهم به محض دیدن خودرو پلیس پا به فرار گذاشت اما پس از تعقیب و گریز دستگیر و به کلانتری منتقل شد.
وی با بیان اینکه در بازرسی بدنی از متهم گوشی مالباخته کشف شد، گفت: سارق منکر دزدی گوشی شد اما در رویارویی با شاکی پرونده به بزه انتسابی اعتراف کرد.
رییس کلانتری ۱۳۶ فرجام با اشاره به اعترافات متهم افزود: این زورگیر طعمه‌های خود را هنگام تاریکی شب و در معابر خلوت شناسایی و پس از آن با تهدید اقدام به زورگیری تلفن همراهشان می کرد.
سرگرد پرویزی خاطرنشان کرد:‌ با توجه به احتمال ارتکاب جرائم بیشتر از سوی متهم و به دستور مقام قضایی، این سارق به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 84428
مرجع : ایرنا
 


 
قیمت ارز
قیمت خودرو
قیمت طلا