روز دانش آموزی به یاد ماندنی با بیمه معلم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۶
 
بیمه معلم به عنوان یک شرکت جامع بیمه ای که در همه زمینه های صنعت بیمه فعالیت می کند، به لحاظ وابستگی مادی و معنوی به فرهنگیان به ویژه دانش آموزان، برای این قشر احترامی ویژه قائل است.
روز دانش آموزی به یاد ماندنی با بیمه معلم
به گزارش " رویکرد " از این رو همزمان با فرارسیدن ۱۳ آبان، روز دانش آموز،اقداماتی خاص برای این قشر در نظر گرفت و تلاش کرد متمایز از سایر فعالان صنعت بیمه، به دانش آموزان و به این روز توجه کند.

همزمان با ۱۳ آبان، مدیرعامل شرکت بیمه معلم در پیامی، فرا رسیدن این روز را به سرپرست وزارت آموزش و پرورش تبریک گفت. در بخشی از این پیام آمده است: روز ۱۳ آبان، یادآور خاطرات تلخ و شیرینی است که در تنومند کردن نهال انقلاب اسلامی ایران نقشی اثرگذار و تاریخی داشت. نام بیمه معلم نیز با آموزش و پرورش گره خورده و مفتخر است که دانش آموزان سربلند کشور را تحت پوشش قرار داده است.

همچنین سرپرستان شعب بیمه معلم در سراسر کشور با ارسال پیام ، فرارسیدن این روز را به مدیران کل آموزش و پرورش استان ها تبریک می گویند.

شرکت اما به همین تبریک ها اکتفا نکرد و به مناسبت روز دانش آموز، یک هدیه ویژه بیمه ای را به ۱۰۰ دانش آموز منتخب تقدیم کرد. این هدیه، یک بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری ۳۰ ساله است که حق بیمه های اقساط ۶ ماه اول سال اول و سال دوم آن را بیمه معلم می پردازد.

بیمه معلم همچنین روز ۱۲ و۱۳ آبان در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران حضوری فعال داشت، به طوری که زیرنویس «روز دانش آموز گرامی باد» با محتوای اطلاع رسانی درباره طرح بیمه حوادث
دانش آموزی، در شبکه های ۱،۲،۳،۵ و IFILM مکرر پخش می شود و سایت بیمه معلم، شبکه های اجتماعی و کانال های تلگرامی، این اقدامات بیمه معلم را پوشش خواهد داد.
طراحی و ارسال استند تبریک روز دانش آموز به شعب سراسر کشور از دیگر اقدامات بیمه معلم به مناسبت این روز است ، به طوری که همه مراجعه کنندگان به شعب در این روز خاص با پیام تصویری بیمه معلم مواجه می شوند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 84506
 


 
قیمت ارز
قیمت خودرو
قیمت طلا