معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی خبر داد:
بازدید دانش آموزان مدارس از شعب تامین اجتماعی
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۰
 
معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی گفت: با هدف ترویج و عمومی سازی مباحث بیمه و تامین اجتماعی، بازدید دانش آموزان مدارس از شعب تامین اجتماعی انجام می شود.
بازدید دانش آموزان مدارس از شعب تامین اجتماعی
به گزارش " رویکرد " به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر منصور اعتصامی اظهار داشت: براساس توافق نامه انجام شده بین معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی و سازمان دانش آموزی وزارت آموزش و پرورش، بازدید دانش آموزان از شعب تامین اجتماعی در دستور کار قرار گرفته است.
وی افزود: کودکان، نوجوانان و جوانان امروز که در مدارس و دانشگاه ها در حال تحصیل هستند، فردا جزو جامعه شاغلین کشور قلمداد می شوند و می توانند با آگاهی لازم و کسب شناخت از سازمان تامین اجتماعی، تصمیمات بهتر و آگاهانه تری در زندگی خود بگیرند.
دکتر اعتصامی تصریح کرد: بر همین اساس، به جهت ترویج فرهنگ بیمه تامین اجتماعی در بین نسل های جامعه، بازدید از شعب و مراکز اداری این سازمان برای دانش آموزان دوره های مختلف تحصیلی به همراه توضیح کافی و شفاف نمودن وظایف سازمان و بیان تاثیر تامین اجتماعی در سرنوشت آنها، می تواند سطح شناخت و آگاهی آنان را ارتقا دهد و در آینده؛ جامعه ای امن و نیروهای مولد آگاه به حقوق خود را داشته باشیم.
وی گفت: با توجه به مصوبه و تاکید ویژه هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی در خصوص ضرورت ارتقاء دانش و فرهنگ بیمه های اجتماعی و ترویج مفاهیم بیمه و تامین اجتماعی در برنامه های درسی مقاطع مختلف آموزش و پرورش، معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی با تشکیل کارگروه هایی ویژه، مقدمات لازم برای اجرایی شدن طرح تهیه و تدوین مطالب مرتبط با تامین اجتماعی در برنامه های درسی دانش آموزان را نیز فراهم کرد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 84619
 


 
قیمت ارز
قیمت خودرو
قیمت طلا