سرکشی «شیخ اکرم الکعبی» از عملیات موصل
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۷
 
دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء با حضور در میان رزمندگان عملیات آزادسازی "موصل" عراق در جریان پیشروی‌ها و اقدامات علیه داعش قرار گرفت.
سرکشی «شیخ اکرم الکعبی» از عملیات موصل
به گزارش " رویکرد "  دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء طی روزهای اخیر با حضور در اراضی تحت عملیات بزرگ آزادسازی "موصل" عراق، از نزدیک در جریان تحولات روز و برنامه‌های آتی سازمان بسیج مردمی (الحشد الشعبي) علیه تروریست‌های تکفیری داعش قرار گرفت.

حجت‌الاسلام والمسلمین «اکرم الکعبی» همچنین با رزمندگان مقاومت دیدار و در جمع آنان اظهار داشت: عملیات موصل، آخرین مرحله از پاکسازی عراق از لوث وجود تروریست‌ها است و سپس باید به اقدامات فرهنگی در جهت از بین بردن تفکر افراطی در این کشور پرداخت.

وی افزود: البته آمریکا و مزدوران تروریستش پس از آزادسازی عراق، به توطئه‌های شوم خود ادامه و تلاش‌هایی جهت نا امن ساختن این کشور انجام خواهند داد.

دبیرکل مقاومت اسلامی نُجَباء با بیان اینکه "اتحاد رمز پیروزی جبهه حق علیه باطل است"؛ تصریح کرد: در این عملیات تمام رزمندگان عراقی با هر گرایش سیاسی و مذهبی در کنار یکدیگر به صفوف مبارزه علیه داعش پیوسته‌اند و این برای آمریکا و متحدانش خوشایند نیست.

شیخ اکرم الکعبی تاکید کرد: رزمندگان مقاومت ان‌شاءالله اجازه نخواهند داد که آمریکا، ترکیه، آل‌سعود و سایر رژیم‌های استکباری به اهداف تجزیه طلبانه خود در عراق برسند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 84622
 


 
قیمت ارز
قیمت خودرو
قیمت طلا