«سیانور» گیشه را غافلگیر کرد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۵
 
جدول فروش هفتگی سینمای ایران با اعلام تثبیت دوباره صدرنشینی فیلم «فروشنده» برای نهمین هفته، فروش بالای فیلم «سیانور» و اکران دو فیلم جدید منتشر شد.
«سیانور» گیشه را غافلگیر کرد
به گزارش گروه فرهنگی"رویکرد"، بر اساس این جدول فیلم‌های "فروشنده" ، "سیانور" و "خشکسالی و دروغ" رتبه‌های اول تا سوم را در اختیار گرفتند.همچنین دو فیلم "یتیم خانه ایران" و "متولد ۶۵" هفته اول اکران خود را با فروشی متوسط پشت سر گذاشتند.فیلم "لانتوری" پس از ۱۳ هفته جدول فروش سینمای هفتگی ایران را ترک کرد.

فیلم "هیهات" نیز بعد از ۵ هفته از فهرست پرفروش‌ها خارج شد.«فروشنده» فرهادی پس از ۶۳ روز با گذر از مرز ۱۳ میلیارد در جایگاه دومین فیلم پرفروش سینمای ۹۵ ایستاد."سیانور" بهروز شعیبی در نخستین هفته از اکران خود با داشتن ۷۹ سینما به فروشی معادل۳۲۷ میلیون و۲۴۸ هزار میلیون تومان دست یافت و با افزایش دو برابری فروش نسبت به هفته گذشته "خشکسالی و دروغ" را پشت سر گذاشت و در رتبه دوم ایستاد.

«سیانور»پس از ۱۴ روز به فروش کلی ۶۶۵ میلیون و ۹۰۴ هزار و ۴۰۰ تومان دست یافته است.

"خشکسالی و دروغ" پدرام علیزاده هفته گذشته با افت فروش مواجه شد و تنها ۲۸۵ میلیون و۷۲۸ هزار تومان فروخت که در مقایسه با هفته گذشته ۵۰ میلیون کمتر فروخته است.

این فیلم پس از ۳۵ روز و با داشتن ۷۹ سینما به فروش یک میلیارد و۵۴۲ میلیون و ۹۴۹ هزار و ۳۰۰ تومان رسید و جایگاه هفته گذشته را با یک پله سقوط ترک و به رتبه سوم بسنده کرد.

کمدی پر بازیگر "آس و پاس" آرش معیریان با توجه به افزایش ۱۰۰ میلیون تومانی در فروش هفتگی یک پله صعود کرد و به رتبه چهارم رسید. این فیلم دومین هفته از اکران خود را با داشتن ۷۹ سینما و فروش هفتگی ۱۹۰ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان به پایان رساند. این فیلم درمجموع ۳۳۲ میلیون و۵۲ هزار و۶۰۰ تومان فروخته است.

«نیمه شب اتفاق افتاد" تینا پاکروان در دومین هفته از اکران با داشتن ۶۷ سینما ۴۲۱ میلیون و۶۸۷ هزار تومان فروخته است.

این فیلم با فروش هفتگی ۱۸۹ میلیون و۳۴ هزار تومان در جایگاه پنجم جدول فروش هفتگی ایستاد.فیلم‌های "متولد ۶۵" با۷۷ میلیون و۷۴۷ هزار تومان، "این زن حقش را می‌خواهد" با ۵۶ میلیون و ۹۶۴هزار تومان، "یتیم خانه ایران" با۲۷ میلیون و۸۰۹ هزار تومان، "اروند" با ۱۵ میلیون و۵۸۲ هزار تومان و "من" با ۱۵ میلیون و۴۰۷هزار تومان رتبه‌های ششم تا دهم جدول هفتگی فروش را در اختیار دارند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 84637
 


 
قیمت ارز
قیمت خودرو
قیمت طلا