صدور کارت اعتباری مرابحه در بانک سامان آغاز شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۹
 
بانک سامان در راستای پاسخگویی به نیازهای مصرفی مشتریان، صدور کارت‌های اعتباری بر پایه عقد مرابحه را در دستور کار خود قرار داد.
صدور کارت اعتباری مرابحه در بانک سامان آغاز شد
به گزارش " رویکرد " به نقل از اداره روابط عمومی بانک سامان، رضا شیرین گوهریان مدیر اعتبارات خرد و صنفی با اعلام این خبر گفت: کارت اعتباری مرابحه بانک سامان براساس دستورالعمل اجرایی صادره از سوی بانک مرکزی و به درخواست متقاضیان واجد شرایط، پس از احراز اهلیت و صلاحیت آنها در سامانه اعتبارسنجی داخلی بانک و همچنین سامانه اعتبارسنجی مکنا، صادر می‌شود و دارنده آن می‌تواند تا سقف اعتبار مشخص‌شده برای کارت خود، نسبت به خرید کالا از پذیرندگان اقدام کند.

مدیر اعتبارات خرد و صنفی بانک سامان تصریح کرد: اعتبار تخصیصی در این کارت‌ها به صورت گردان است و پس از تسویه صورتحساب ارسالی و یا بازپرداخت اقساط تسهیلات، مبلغ اعتبار کارت متناسب با رقم پرداخت شده ، دوباره شارژ خواهد شد.

وی افزود: کارت‌های اعتباری مرابحه در سه نوع طلایی با سقف فردی ۵۰۰ میلیون ریال، نقره‌ای با سقف فردی ۳۰۰ میلیون ریال و برنزی با سقف فردی ۱۰۰ میلیون ریال صادر خواهد شد و به ‌ازای خریدهای اعتباری صورت‌گرفته در بازه زمانی یک ماهه، صورتحسابی برای دارنده کارت تهیه می شود.

شیرین گوهریان اظهار داشت: دارنده کارت در صورتی که تا ۷ روز پس از صدور صورتحساب، نسبت به تسویه بدهی خود اقدام کند، به میزان خالص تسهیلات تسویه‌شده، اعتبارکارت وی دوباره شارژ خواهد شد و در غیر این صورت بدهی با نرخ ۱۸ درصد و حداکثر تا ۳۶ ماه تقسیط خواهد شد.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاع بیشتر از این خدمت و سایر خدمات‌ بانک سامان، با مرکز سامان ارتباط به شماره ۶۴۲۲-۰۲۱ تماس بگیرند یا به یکی از شعب بانک در سراسر کشور مراجعه کنند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 84642
 


 
قیمت ارز
قیمت خودرو
قیمت طلا