بازدید مدیرعامل مخابرات ایران از پروژه FTTH (فناوری فیبر به خانه) در شهر سمنان
بازدیدمدیرعامل مخابرات ایران ازپروژه FTTH درسمنان
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۰
 
همزمان با همايش منطقه‌اي شركت مخابرات ايران در استان سمنان، پروژه FTTH (فناوری فیبر به خانه) در شهر سمنان توسط دكتر سراييان، مديرعامل شركت مخابرات ايران مورد بازديد قرار گرفت.
بازدید مدیرعامل مخابرات ایران از پروژه FTTH (فناوری فیبر به خانه) در شهر سمنان
به گزارش " رویکرد " به نقل از روابط‌ عمومی مخابرات منطقه سمنان،در راستای تحقق اهداف برنامه يك ميليون پورت FTTH مخابرات ايران تا پايان سال جارى با تلاش شبانه‌روزی کارشناسان مجرب و مديريت اين منطقه، پروژه FTTH كليد خورد و ظرف كمتر از يك هفته ظرفيتى معادل چهارصد پورت ايجاد گرديد.

دكتر سراييان و مهندس يافتيان مدير پروژه FTTH ، ضمن بازديد ميداني از محل پروژه و مشاهده نحوه اجرا و ارايه خدمت بر بستر فيبر، اقدامات سريع استان را ستودني و در خور تقدير دانستند.

مهندس عرب‌هاشمی، مدیر منطقه سمنان، يكي از پروژه‌هاي حياتي كه مي‌تواند جزو مزيت رقابتي مخابرات باشد را FTTH دانست و افزود: با ارايه اينترنت باند پهن با كيفيتي پايدار و سرعت بالا به همراه سرويس‌هاي ارزش افزوده همانند Game، IPTV و فايل دانلود، تحول ماندگاري در حوزه خدمت‌رساني بعنوان اپراتوري پيشرو ایجاد خواهد شد.

وی افزود: مخابرات منطقه سمنان در زماني كوتاه با تلاش مستمر و شبانه‌روزي پس از مطالعات منظم و ارزيابي فعالان حوزه فيبر، اين پروژه را آغاز نمود و با شناسايي كليه مشتركين با ARPU بالا و تقسيم آنها بر حسب كافو و پست در سطح استان و سپس اجراي پروژه در منطقه خاص در مركز استان در كمتر از چند روز، تبلور فعل خواستن را عينيت بخشيد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 84656
 


 
قیمت ارز
قیمت خودرو
قیمت طلا