بانک تجارت به استقبال زائران اربعین حسینی رفت
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۹
 
بانک تجارت با استقرار دستگاههای خودپرداز در پایانه های مرزی غرب و جنوب کشور ، خدمت رسانی به کاروان های عزاداری اربعین حسینی را آغاز کرد.
بانک تجارت به استقبال زائران اربعین حسینی رفت
به گزارش " رویکرد " به نقل از روابط عمومی بانک تجارت،این بانک با استقرار هشت دستگاه خودپرداز سیار خود در پایانه‌های مرزی مهران، شلمچه و چزابه علاوه بر ارائه وجوه نقد مورد نیاز زائران عتبات عالیات، امکان دسترسی به خدمات انتقال وجه و دیگر خدمات بانکی را برای عزاداران حسینی فراهم آورده است.
بانک تجارت علاوه بر استقرار دستگاههای خودپرداز، با اهدای ساک دستی و کلاه آفتابگیر زائران ابا عبدالله الحسین (ع) را در مسیرهای حرکت به سمت پایانه‌های مرزی کشور مشایعت می‌کند. این بانک همچنین با همکاری سایر بانکهای کشور، در برپایی ایستگاههای صلواتی مشارکت داشته و کارکنان این بانک با استقرار در این ایستگاهها، مفتخر به پذیرایی از عاشقان خاندان اهل بیت علیهم السلام خواهند بود.
همچنین بانک تجارت با برپایی یک باجه ویژه در پایانه مرزی مهران، از تاریخ پانزدهم آبانماه تا پانزدهم آذرماه اقدام به ارائه خدمات بانکی در باجه عصرگاهی در ساعت ۱۵ تا ۱۷ نموده است.
گفتنی است پیش از این هزاران نفر از کارکنان بانک تجارت نیز با اهدای یک روز حقوق یا بازخرید مرخصی استحقاقی خود، در برنامه جمع آوری نذورات اربعین حسینی مشارکت کرده اند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 84660
 


 
قیمت ارز
قیمت خودرو
قیمت طلا