برگزاري مراسم گراميداشت روزدانش آموز به همت بانك سرمايه در مدرسه تهراني
مراسم روزدانش آموزبه همت بانك سرمايه
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۵۶
 
بانك سرمايه در راستاي عمل به مسئوليت اجتماعي خود، مراسم گراميداشت روز دانش آموز را با حضور برخي مسئولان خود در مدرسه پسرانه تهراني باقرشهر برگزار كرد.
برگزاري مراسم گراميداشت روزدانش آموز به همت بانك سرمايه در مدرسه تهراني
به گزارش " رویکرد " به نقل از روابط عمومي بانك سرمايه،به مناسبت فرارسيدن ۱۳ آبان، بانك سرمايه مراسم گراميداشت روز دانش آموز را با حضور دكتر ناهيد مونسان، رئيس اداره روابط عمومي، بابك اقبالي، معاون اداره سازمان و بهبود روش ها و زهرا ميرباقري، معاون اداره آموزش و توسعه منابع انساني بانك سرمايه در مدرسه پسرانه تهراني باقرشهر تهران برگزار كرد.

در ابتداي مراسم، دكتر مونسان طي سخناني ۱۳ آبان را روزي بزرگ و به يادماندني در تاريخ انقلاب اسلامي برشمرد و اظهار داشت: در چنين روزي بود كه ايران شاهد خيزش دانش آموزان آگاه و بصير، برضد دستگاه ستمشاهي بود.

وي در ادامه سخنان خود افزود: بانك سرمايه به عنوان بانكي كه فرهنگيان ارجمند، معلمان گرامي و كاركنان خدوم وزارت آموزش و پرورش، سهامدار عمده آن به شمار مي آيند وظيفه خود دانست تا اين مناسبت تاريخي را كه به نام دانش آموزان مزين شده است، در يكي از مدارس اين مرز و بوم و در كنار فرزندان دانش اندوز و تلاشگرش بزرگ و گرامي بدارد و بار ديگر با آرمان هاي امام راحل تجديد ميثاق كند.

شايان ذكر است در پايان اين مراسم گل و هدايايي به دانش آموزان مدرسه پسرانه تهراني توسط مسئولان بانك و مدرسه مذكور اهدا گرديد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 84673
 


 
قیمت ارز
قیمت خودرو
قیمت طلا