حضور بانك سرمايه در سومين نمايشگاه بين المللي بورس، بانك، بيمه و خصوصي سازي جزيره كيش
حضوربانك سرمايه درنمايشگاه بورس،بانك،بيمه دركيش
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۵
 
بانك سرمايه به منظور معرفي خدمات، فعاليت ها و دستاوردهاي خود در سومين نمايشگاه بين المللي بورس،بانك، بيمه و خصوصي سازي در جزيره كيش به همراه شركت هاي تابعه حضوري فعال داشت.
حضور بانك سرمايه در سومين نمايشگاه بين المللي بورس، بانك، بيمه و خصوصي سازي جزيره كيش
به گزارش " رویکرد " به نقل از روابط عمومي بانك سرمايه، مديران ارشد اين بانك و شركت هاي تابعه در حوزه بين الملل و بازاريابي با حضور در سومين نمايشگاه بين المللي بورس، بانك، بيمه و خصوصي سازي از غرفه هاي حاضر در نمايشگاه بازديد به عمل آورده و با برخي نهادها و موسسات پولي و مالي داخلي و خارجي رايزني نمودند.

شايان ذكر است كارشناسان اين بانك نيز در محل غرفه، با ارائه اطلاعات لازم، پاسخگوي سوالات بازديدكنندگان اعم ازسهامداران، سرمايه گذاران و مشتريان بانك سرمايه بوده و تازه ترين محصولات اين بانك در حوزه خدمات نوين بانكي از قبيل اينترنت بانك يكپارچه، كارت اعتباري و سپرده سرمايه گذاري طرح ثمر را معرفي نمودند.

گفتني است سومين نمايشگاه بين المللي بورس، بانك، بيمه و خصوصي سازي با هدف معرفي قابليت هاي نهادهاي مالي داخلي و خارجي و توانمندي ها و دستاوردهاي بازار سرمايه، پول و بيمه كشور با حضور مديرعامل منطقه آزاد كيش و مديران ارشد نهادهاي مالي كشور در روز دهم آبان ماه در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي كيش افتتاح شد و پنج شنبه سيزدهم آبان ماه به كار خود پايان داد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 84676
 


 
قیمت ارز
قیمت خودرو
قیمت طلا