توسط رئیس جمهور صورت گرفت:
رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منصوب شد
زهرا احمدی‌پور رئیس سازمان گردشگری شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۹
 
رئیس جمهوری در حکمی «زهرا احمدی‌پور» را به عنوان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منصوب کرد.
رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منصوب شد
به گزارش گروه جامعه "رویکرد" به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حسن روحانی رئیس جمهوری در حکمی زهرا احمدی‌پور را به عنوان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری منصوب کرد.

احمدی پور دانش آموخته جغرافیای سیاسی در مقطع دکترای جغرافیا و برنامه‌ریزی شهری در مقطع کارشناسی ارشد است و علاوه بر عضویت در هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس از سال ۱۳۷۶، مدیرکلی دفتر تقسیمات کشوری وزارت کشور در فاصله سال های ۱۳۷۶ تا ۱۳۸۲ را به عهده داشته است. معاونت ورزش بانوان سازمان تربیت بدنی در فاصله سال های ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۴ از دیگر مسئولیت های پیشین زهرا احمدی پور بوده است.

گفتنی است؛ افرادی نظیر ولی‌الله شجاع پوریان و احمد حکیمی‌پور از اعضای شورای اسلامی شهر تهران، "مرتضی رحمانی موحد" معاون گردشگری، "سمیع الله حسینی مکارم" معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی، "مرتضی بانک" معاون نهاد ریاست جمهوری و "علی اصغر مونسان" مدیرعامل منطقه آزاد کیش از گزینه‌های مطرح برای تصدی پست ریاست سازمان میراث فرهنگی بودند.

متن حکم حجت الاسلام حسن روحانی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
سرکار خانم دکتر زهرا احمدی‌پور

نظر به تعهد و سوابق علمی و تجربیات ارزشمند سرکار عالی ، به موجب این حکم به عنوان "معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری " منصوب می‌شوید.

امید است با عنایات الهی در خدمت به ملت شریف ایران و نظام جمهوری اسلامی با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق باشید.

حسن روحانی
رئیس جمهوری اسلامی ایران
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 84681
 


 
قیمت ارز
قیمت خودرو
قیمت طلا