سرپرست معاونت نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی:
۵۰ هزار مدرس متقاضی تدریس در دانشگاه علمی کاربردی هستند
۵۰هزارمدرس متقاضی تدریس دردانشگاه کاربردی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۵
 
سرپرست معاونت نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به صدور بیش از ۱۰۰ هزار کد مدرسی در مراکز علمی کاربردی کشور، گفت: ۵۰ هزار مدرس متقاضی تدریس در مراکز دانشگاه علمی کاربردی هستند.
۵۰ هزار مدرس متقاضی تدریس در دانشگاه علمی کاربردی هستند
به گزارش " رویکرد " به نقل از روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکترحاتمی با بیان اینکه ۵۰ هزار مدرس متقاضی تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی هستند تصریح کرد: از این تعداد متقاضی حداکثر دو یا سه هزار نفر کد مدرسی خواهند گرفت.

سرپرست معاونت نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی با بیان اینکه ۵۰۰ هزار دانشجو از ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار دانشجوی کشور در مراکز آموزشی علمی کاربردی تحصیل می کنند افزود: توسعه جامعه در گرو اصلاح نظام آموزش عالی است، امید داریم دانشگاه جامع علمی کاربردی با رفع نواقص گذشته و توجه ویژه به سطح کیفی تدریس و مدرسان ، هرچه سریعتر جایگاه واقعی خود را باز یابد.

دکتر حاتمی در زمینه وضعیت آموزش در مراکز علمی کاربردی نیز اظهار کرد: با وجودی که رسالت این دانشگاه راه اندازی دوره های مهارتی در جوار صنعت و راه اندازی رشته برای ایجاد کارآفرینی و اشتغال افزایی بوده است، اما در مقاطعی دانشگاه از این هدف و رسالت خود منحرف شده است که باید بر رفع این انحراف و رسیدن به هدف اصلی دانشگاه متمرکز شویم.

سرپرست معاونت نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی همچنین در مورد سطح بندی مراکز دانشگاه جامع علمی کاربردی در کشور گفت: طرح سطح بندی بر اساس فاکتورهای پرسنلی، فضاهای کالبدی و فیزیکی، کیفیت فارغ‌التحصیلان، میزان اشتغال فارغ‌التحصیلان، استفاده از تکنولوژی‌های آموزشی و امکانات کارگاهی پس از بررسی در شورای مرکزی دانشگاه تصویب و اجرایی خواهد شد.

وی افزود: این طرح با استقرار یک سامانه تحت وب برای ارزیابی شاخص‌های مراکز انجام می‌شود.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 84710
 


 
قیمت ارز
قیمت خودرو
قیمت طلا