به خاطر مصدومان خیلی زود به تهران برمی‌گردیم؛
کی‌روش: در مورد جایگزین بیرانوند صحبت نمی‌کنم
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۸
 
سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: به خاطر بررسی شرایط مصدومان تیم ملی خیلی زود تبریز را به مقصد تهران ترک می‌کنیم.
کی‌روش: در مورد جایگزین بیرانوند صحبت نمی‌کنم
به گزارش گروه ورزش " رویکرد "، کارلوس کی‌روش در نشست خبری اظهار کرد: مراتب تقدیر خودم را به اهالی فوتبال‌دوست شهر تبریز عرض می‌کنم؛ باعث افتخار است که با توجه به دعوت زنوزی در تبریز هستیم. هدف اصلی ما این بود که بدون در نظر گرفتن آقای زنوزی از قبل می‌خواستیم به تبریز بیاییم و مراتب تقدیر خودمان را از زنوزی برای تیم ملی انجام دهیم، به خصوص از کمک‌های باشگاه گسترش نیز تقدیر کنیم.

وی ادامه داد:‌ همان‌طور که گفتم نیت اولیه این بود که از زحمات زنوزی و باشگاه تقدیر کنیم و در درجه دوم از امکانات گسترش بازدید کنیم تا برای هماهنگی‌های اردوی تیم ملی اقدامات لازم را به عمل بیاوریم فوتبال مدرن امروز نیاز به امکانات وسیع دارد و باید به جزئیات توجه ویژه‌ای شود؛ با توجه به امکاناتی که امروز دیدم می‌توانیم میزبان تیم ملی در تبریز باشیم و از امکانات خوب اینجا بهره‌وری کنیم از زنوزی و باشگاه گسترش تشکر می‌کنم، به ایشان و مدیران این تیم تبریک می‌گویم بابت همه اقداماتی که انجام شده است.

کی‌روش در خصوص اینکه آیا در آینده باشگاه گسترش می‌تواند میزبان اردوی تیم ملی باشد، تصریح کرد: بله بعد از اینکه امروز از نزدیک امکانات اینجا را دیدم می‌تواند قابل استفاده باشد و باید مکاتبات لازم را با فیفا انجام دهیم، چون باید فیفا تأیید لازم را به عمل بیاورد که امیدواریم این اتفاق بیفتد.

سرمربی تیم ملی فوتبال در خصوص وضعیت مصدومان تیم ملی خاطرنشان کرد: یکی از دلایلی که باید سریعاً به تهران برگردیم این است که باید جلسه‌ای را با کادر فنی داشته باشیم، برای لیست نهایی تیم ملی که پس از بازگشت لیست اعلام می‌شود در خصوص بیرانوند شرایط متفاوت است چون با توجه به مصدومیتی که دارد نمی‌توانیم به اعزام او فکر کنیم اما در خصوص امیری پس از جلسه امروز تصمیم می‌گیریم؛ بیرانوند مطمئنا بیرون است اما هنوز به امیری امیدوار هستیم.

کی‌روش در خصوص شرایط محمدرضا ساکت و اینکه آیا او از تیم ملی جدا شده است، گفت: تعجب می‌کنم از این صحبت و اولین بار است این موضوع را می‌شنوم و در این خصوص اطلاعی ندارم.

وی در مورد اینکه جایگزین بیرانوند چه کسی است، گفت: الان نمی‌توانم صحبت کنم و در روز بازی تصمیم می‌گیرم. یکی از دغدغه‌های ما دروازه‌بان بوده و خیلی زود است که تصمیمی بگیریم، اما هر بازیکنی که دعوت می‌شود یعنی ما به او اطمینان داریم و می‌تواند شانس حضور داشته باشد، اینکه چه کسی بازی کند یک بحث است اما شانس بازی را همه دارند.

کی‌روش در مورد امکانات باشگاه گسترش ادامه داد: این اقدامی که یک باشگاه خصوصی انجام می‌دهد باید مورد استقبال قرار بگیرد، امیدواریم این باشگاه اولین باشگاه باشد از باشگاه‌های متعددی که خصوصی می‌شوند چون آینده فوتبال در اختیار این باشگاه‌هاست و رشد طبیعی در فوتبال جهان نیز به این شکل است؛ مطمئناً دولت از باشگاه‌ها حمایت می‌کند اما برای رشد فوتبال در آینده روند فوتبال به دستان باشگاه‌های خصوصی خواهد افتاد. برای باشگاه گسترش مطلب مهم این است که کارهای پایه‌ای به صورت سازماندهی شده انجام شود تا به این باشگاه کمک کند.

سرمربی تیم ملی فوتبال درباره بازیکنان تبریزی دعوت شده به تیم ملی گفت: نقطه‌نظر من این است که در روندی قرار داریم که می‌توانیم فوتبالمان را توسعه دهیم. تمام بازیکنان دعوت شده با ما تمرین می‌کنند و اقداماتمان در روند توسعه تیم است، بازیکنانی که اشاره کردید و سروش رفیعی یا شجاعیان و آقایی بازیکنان جوانی هستند که استعداد و توانایی‌های بالایی دارند اما تجربه کمی دارند؛ اگر این بازیکنان در کشورهای دیگر بودند ۱۵ تا ۲۰ بازی ملی داشتند اما الان اینها تجربه لازم را ندارند.

وی خاطرنشان کرد: فردا در جام جهانی تجربه حرف آخر را می‌زند و باید در نظر بگیریم هفته دیگر بازی مهمی با سوریه داریم که مهم‌ترین مطلب سه امتیاز است اما دی‌ماه اردویی را برگزار می‌کنیم به همراه یک بازی دوستانه که در آن از بازیکنان کم‌تجربه استفاده می‌کنیم تا سطح تجربه خود را بالا ببرند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 84729
 


 
قیمت ارز
قیمت خودرو
قیمت طلا