در جلسه سرپرستي موسسه اعتباری ثامن خوزستان مطرح شد:
مذاکره با بدهکاران اولين گام وصول مطالبات"ثامن"
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۳
 
بايد مسير وصول مطالبات از شعب و مذاکره با بدهکاران آغاز شود. لذا در صورت بي‌نتيجه بودن مذاکرات ضروري است پرونده‌ها به وکلاي طرف قرارداد سپرده شود.
مذاکره با بدهکاران اولين گام وصول مطالبات"ثامن"
به گزارش " رویکرد " داود احمدي بلوطکي، يکي از مديران سرپرستي موسسه اعتباری ثامن خوزستان، در جلسه‌اي با وکلا و اعضاي دايره پيگيري و وصول مطالبات به اهميت و ضرورت پيگيري مطالبات اشاره و به تبيين ضرورت ارتباط مستمر و دوسويه وکلا با دايره پيگيري وصول مطالبات تأکيد کرد.

وي در همين رابطه گفت: اين ارتباط بايد به‌گونه‌اي باشد که شاهد ارائه پاسخ‌هاي متناقض و متعارض به مشتريان نباشيم چراکه سردرگمي مشتريان باعث جداي آن‌ها از ثامن و عدم حصول نتيجه مطلوب در وصول مطالبات مي‌شود.

احمدي با تأکيد بر تعيين تکليف پرونده‌هاي قديمي که مدت زيادي است در اختيار وکلا است شد، افزود: همکاري سرپرستي با وکلا منوط به نتايج حاصله وکلا و پيگيري آن‌ها تا اخذ رأي نهايي پرونده‌هاي مطالباتي از مراجع قضايي است.

در ادامه جلسه وکلا بابيان برخي مشکلات خود همچون عدم همکاري مراجع قضايي در مرحله اجراييه و يا در تعداد رسيدگي به پرونده‌ها در يک ماه، خواستار رايزني‌هاي بيشتر سرپرستي خوزستان و همکاري بيشتر با آن‌ها شدند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب: 84747
 


 
قیمت ارز
قیمت خودرو
قیمت طلا